שאלות נפוצות

כל מה שרציתם לדעת על רסטוראן

בעזרת מערכת restorun 2.0 תוכל לשלוט בזמן-אמת במתרחש במסעדה ולראות אילו שולחנות פנויים, אילו עומדים להתפנות, מה סטאטוס ההזמנות בכל שולחן, מתי צפויים להגיע הלקוחות הבאים ואילו שולחנות הם יתפסו. תוכל לתכנן בצורה נוחה ומסודרת את ההזמנות העתידיות, להזיז בקלות הזמנות משולחן לשולחן, להוציא דוחות סטטיסטיים על פעילות המסעדה לפי פילוחים שונים ולנהל מאגר לקוחות עתיר-ידע.

א. שימור לקוחות – לקוח שזוכרים אותו ואת העדפותיו מביקורו הקודם הוא לקוח מרוצה, כלומר לקוח שיחזור שוב. אם כבר בשלב ההזמנה יודעת המארחת לציין בפניו את העדפותיו הקולינריות , את רגישויותיו למזון כלשהו או את השולחן החביב עליו – היא כבר קנתה אותו. הוא ירגיש רצוי וגם יביא איתו חברים.
ב. יעילות בהושבה – לרוב, גם כשנראה שהמסעדה מלאה, ניתן לפנות שולחן נוסף ע"י ארגון יעיל יותר של השולחנות. יכולת המערכת לעקוב אחר תפוסת השולחנות ולהעביר הזמנות במהירות משולחן לשולחן, מאפשרת "להרוויח" את השולחנות הללו ולהגדיל את הכנסות המסעדה.

המערכת קלה מאוד לתפעול. השקענו הרבה מחשבה כדי לייצר ממשק רב-יכולות ועם זאת נוח במיוחד, כך שכל מארחת תוכל להשתלט בקלות על עיקר הפעולות שמציעה המערכת. בכל מקרה לא נשאיר אותך לבד – החל משלב התקנת המערכת מלווים אנשי רסטוראן את צוות המסעדה, ע"י העברת הדרכות צמודות לתפעול המערכת, ומספקים תמיכה עבור כל בעיה או שאלה שעולות בכל שעה.

קודם כל חשוב שתדע שיש לנו הרבה מוטיבציה שתצליח. זה עוזר לנו ולכן נשקיע הרבה מאמץ כדי שתאהב את המערכת שלנו. בכל מקרה המערכת ניתנת לך לתקופת ניסיון של 30 יום ללא התחייבות.

חברת רסטוראן מתחייבת לספק ללקוחותיה תמיכה טכנית 7 ימים בשבוע 24 שעות ביממה. מערכת restorun 2.0 מייצרת גיבוי יומי של כל המידע שהוכנס לתוכה, כך שבכל מקרה ניתן לשחזר את הנתונים ולחזור לפעילות תוך זמן קצר.

רסטוראן הינה חברת תוכנה, ועל הלקוח לדאוג לחומרה המתאימה במסעדה. למרות זאת, אם צריך – נוכל להפנות את הלקוח לחברת מחשבים אמינה, איתה אנחנו עומדים בקשר וממנה ניתן לרכוש חומרה ולקבל שירות ותמיכה למחשב במסעדה.

אצל רבים מבין לקוחותינו מותקנות עמדות נוספות במסעדה (או בביתם!), דרכן ניתן לבצע את כל הפעולות במערכת. העמדות מקושרות ברשת ביניהן כך שכל פעולה שמבוצעת בעמדה אחת, מופיעה מיד גם בשאר העמדות.

כן. כל הזמנה מאחרת מסומנת באדום וכל שולחן שההזמנה עליו נמצאת בסכנת התנגשות עם הזמנה עתידית יהבהב על המסך, עד שינקטו בפעולה לפתרון ההתנגשות.

אחד מיתרונותיה המרכזיים של התוכנה הוא מאגר הלקוחות המובנה שלה. כל לקוח צובר עם הזמן סטטיסטיקות של הגעות, ביטולים ואי-הגעות למסעדה. מידע זה מוצג בכרטיס הלקוח בנוסף לפרטיו האישיים הכוללים הערות קבועות לגביו כמו מה הוא אוהב לאכול או היכן הוא אוהב לשבת, אם הוא חבר של המנהל או לקוח VIP. כבר כשמתקשר הלקוח להזמין מקום במסעדה, המארחת רואה מי איתה על הקו ומה ההיסטוריה שלו במסעדה – מה שמאפשר לה לתת שירות טוב יותר ללקוח.

הלקוח מזין את בקשתו ליישום האינטרנטי ClickATable, המתממשק ישירות למערכת restorun2.0 שבמסעדה. הזמנת הלקוח נקלטת אוטומטית במערכת restorun2.0, ללא כל צורך בהתערבות המארחת. השולחנות הנשמרים עבור הזמנת הלקוח, נבחרים על-פי המוגדר ברשימת הגדרות גמישה שבאפשרותך להגדיר במערכת.

בוודאי. ולא רק על הכמות. באפשרותך לקבוע בדיוק לכל שולחן ולכל אזור אם ניתן יהיה לקבל עליו הזמנות אינטרנט ובאילו שעות.

ניתן לשלב את המערכת בכל אתר אינטרנט, לדוגמא: באתר שלך, בפורטלי-המסעדות שרסטוראן מבצעת שיתוף פעולה עימם וכן באתר ClickATable.co.il, שמפעילה חברת רסטוראן. בנוסף ניתן לשלב את הקישור בתוך הודעת דואר אלקטרוני – אמצעי יעיל במיוחד כשהינך מפעיל מועדון לקוחות.

כן. ניתן להדפיס דוח ההזמנות לתאריכים ולסטטוסים שונים, וכן דוח לקוחות, הכולל את פרטי הלקוח, את סך ההגעות שלו למסעדה וכדומה. רק צריך לחבר מדפסת ולהדפיס.

המערכת מספקת ממשק לניהול שתי רשימות המתנה:
• רשימה של הזמנות שבוצעו טלפונית מראש ולא היה להם מקום.
• רשימת ממתינים בדלת – רשימה של לקוחות מזדמנים, המחכים בפתח המסעדה עד שייתפנה מקום. המערכת תדע לאתר שולחן לכשייתפנה ואפילו תסמן למארחת שנוצר מקום פנוי, שמתאים לממתין בדלת.

בודאי. המערכת מסוגלת להתמודד עם טעויות שנעשו, ומאפשרת לעדכן את כל פרטי ההזמנה.
לדוגמה: אם סומן שהזמנה הגיעה למסעדה ואז גילו שנפלה טעות ושמדובר בלקוח אחר ובהזמנה אחרת, ניתן להחזיר את ההזמנה אחורה למצבה ההתחלתי.

תמיד. מתוך מסך "פריסה זמנית" ניתן לבצע הזזה זמנית של השולחנות למשמרת מסוימת,אירוע או מכל סיבה אחרת. אפשר גם להגדיר עד מתי אותו שולחן אמור להישאר במקום החדש שלו ובסוף הזמן המוקצב השולחן יקפוץ חזרה למקומו המקורי.